ico-email.png DavidBlahak@seznam.czico-phone.png +420 603 486 048

Nouzové otevírání zámků

Naše zámečnictví zajistí komplexní služby v oboru otevírání zámků, zabouchnutých či zamčených dveří a bezpečnostních vložek. Zajistíme jakékoli zámečnické služby. Našim zákazníkům pomáháme v situacích, kdy potřebují otevřít zámek jakéhokoli typu, poradíme si s otevřením bezpečnostního zámku či bezpečnostní vložky dveří.

Otevíráme dveře a zámky:

  • byty, rodinné domy, garáže, prodejny a jiné objekty
  • dveře zabouchnuté
  • dveře uzamčené - při ztrátě klíče, zalomeném klíči, poruše zámku aj.
  • bezpečnostní dveře (např. Next, Sherlock aj.)
  • dveře hliníkové nebo plastové s vícebodovými zámky
  • a další zámky a dveře

Zabouchnuté dveře otevíráme dveře bez jakéhokoliv poškození profesionálním nářadím, které je speciálně určeno pro tento druh práce.

Také otevíráme i zamčené dveře při ztrátě klíčů, nájemník nebo zaměstnanec vám nepředá klíče, při výkonech exekucí apod.

Nabízíme vám i otevření porouchných dveří (poškozený uzamykací mechanismus, nefunkční cylindrická vložka, zkažený zadlabací zámek - Blach), následnou opravu , výměnu nefunkčních komponent za nové a také nastavení dveří. Otevíráme dveře i po vloupání s jejich opětovným funkčností, pokud je to možné.

Nedoporučujeme vám otevírat si dveře svépomocí a různým nářadím, které není určeno pro tento druh práce, protože zpravidla vzniká na dveřích nenávratné vizuální a mechanické poškození (vznikají vám další náklady na opravu, v horším případě je nutné vyměnit dveře).

Neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv. Vyřešíme každý váš problém rychle, efektivně a za přijatelnou cenu.

Potřebujete zámečníka?    Volejte  +420 603 486 048