ico-email.png DavidBlahak@seznam.czico-phone.png +420 603 486 048

Bezpečnostní dveře

bezpečnostní dveřeZabýváme se také zabezpečením objektů. Naší hlavní činností je dodání a montáže bezpečnostních dveří značek BEDEX, Sherlock, Napako a jiné. Provádíme zabezpečení stávajících dveří, montáž bezpečnostních zámků a zámkových vložek, výměnu zárubní atd.

Provádíme jednorázové i pravidelné servisy bezpečnostních dveří všech typů a značek.

Otevíráme zabouchnuté dveře.

Provádíme drobné zámečnické práce.

Bezpečnostní dveře pro zabezpečení bytů a domů

Bezpečnostní dveře jsou rozhodujícím prvkem zabezpečení domů a bytů před vloupáním. Bezpečné vchodové dveře jsou právě tím stavebním prvkem, který je nejčastěji napadán. Právě proto je rozhodující při zabezpečení a zároveň ochraně objektů zaměřit se na vstupní bezpečnostní dveře , aby se jimi zamezilo napadení objektu nepovolanými osobami.

Nabízíme dodávku a montáž certifikovaných bezpečnostních dveří SHERLOCK, BEDEX, Napako a jiných

Při výběru vstupních bezpečnostních dveří zabezpečujících dům nebo byt je třeba zaměřit se na parametry, které od dveří očekáváme. Často se setkáváme s požadavky na skloubení špičkových bezpečnostních parametrů dveří s důležitými uživatelskými vlastnostmi - zejména útlum přechodu tepla a zvuku.

U nás najdete bezpečnostní dveře , které kombinují vysokou bezpečnostní úroveň s velmi dobrými izolačními vlastnostmi doplněnými o požární odolnost. Právě takové dveře, komplexnější a parametrově vyváženější bezpečnostní dveře SHERLOCK jsou nejčastějšími a zákazníky nejoblíbenějšími a tvoří základ naší nabídky.

Potřebujete zámečníka?    Volejte  +420 603 486 048